Hakkımızda

Hakkımızda
1993 Ocak

Özay Mühendislik 1993 yılının Ocak ayında faaliyetlerine başlamış olup şirket kurucusu ve Müdürü  Elk.Elktr.Müh. Kemal AYKAÇ’tır. Şirketimiz kurulduğu andan itibaren gelişen teknolojiler ışığında Türkiye ve Dünya’da birçok önemli projeye imza atmıştır.

Firmamız; bünyesinde çalışmakta olan yetkin mühendisler ve deneyimli proje tasarımcılarıyla hizmet verdiği firmalara Elk. Müh. Proje ve Kontrollük hizmeti sağlamaktadır. Sunulan kalitenin en üst düzeye çıkarılması için firmamız son teknolojiye sahip ekipmanlarla çalışılmaktadır. Hedefimiz çalıştığımız sektör için de en iyi ve kaliteli hizmeti sunan firma olmaktır.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini ekonomik, uygulanabilir ve yasal mevzuatlar çerçevesinde gerçekleştirmek şirketimizin öncelikli hedefidir. Ulusal ve uluslar arası standartların uygulanması konusunda hassasiyetimiz bulunmaktadır. Hedefimiz bulunduğumuz sektör içerisindeki rekabet gücünü ve pazar payını artırmaktır.

Kalite Yönetim Sisteminin planlanması, gözetilmesi, sürekli iyileştirilmesi ve gerçekleştirilmesi birinci derecede üst yönetimin, ilgili tüm yöneticilerin ve tüm çalışanların yetki ve sorumluluğundadır. Herhangi bir nedenle Kalite Yönetim Sisteminde uygulanmayan hususlar varsa ve bu hususlar yetersiz kalıyorsa bunların değiştirilmesini ve sürekli iyileştirilmesini istemek her çalışanın hakkı ve görevidir.

Özay Mühendisliğin Misyonu, standartlara uygun teknik yaklaşımı amaç edinerek kaliteyi sağlamaktadır.